DOVOLENÁ NA BRELE

dovolená Brela

Makarská riviéra je vyhledávaným místem mnoha turistů. Je zde mnoho míst pro prožití letní dovolené. Pokud hledáte ale to nejlepší místo pro Vaši dovolenou, navštivte Brelu. Celé pobřeží lemuje gigantické pohoří Biokovo a při pohledu na jih se před Vámi v nekonečné dáli Jadranu nabízí pohled na ostrovy Brač a Hvar. Brela je vyhlášeným místem pro všechny, kteří hledají klidnou dovolenou v samém srdci Makarské riviéry. Apartmán Maček najdete v klidné části Brely s názvem Sčit. Tato část Brely nabízí báječné prostředí pro letní dovolenou. Všude přítomné husté a vonící borovice, klasický křik cikád, křišťálově průzračné moře, čisté menší oblázkové pláže a na každém kroku příjemní a pohostinní lidé. Večerní procházkou po promenádě u moře se dostanete do centra, kde panuje již rušný noční prázdninový život.

dovolená Brela

Pláže jsou menší a privátní. Postupný vstup do vody je ideální pro pobyt s dětmi. Každá pláž má svou vlastní sprchu s pitnou vodou. Pobyt u vody si můžete zpříjemnit jízdou na šlapadlech, vodních skútrech, banánech, nafukovacích kruzích nebo si užívat senzačního šnorchlování v průzračné vodě. Není výjimkou, že zahlédnete i delfíny, kteří jsou důkazem výjimečné čistoty zdejší vody v Jadranu. Pokud přijmete nabídku místních služeb, můžete si naplánovat výlet lodí nebo rychločlunem na nedaleký ostrov Brač nebo Hvar.

Dopřejte si na dovolené u nás opravdový odpočinek. To nejlepší pro Vás připravila příroda a my pro Vás v tomto kouzelném prostředí Jadranu máme připravené právě takové ubytování, které hledáte.

nahoru