NAPSALI O NÁS

apartmánový dům Maček Brela

Letos jsme se rozhodli po dlouhé době vyzkoušet opět ubytování v soukromí v Chorvatsku. Tento apartmán jsme si vybrali na doporučení našich známých, kteří tady absolvovali již několik sezón. Musel jsem jim dát za pravdu, že je to opravdu dobrá volba. Ranní snídaně s výhledem na moře a pokud budete mít štěstí, tak i delfíny, to je opravdu zážitek. Doporučuji všem.
Jirka S. s rodinou

Kdo hledá perfektní ubytování na klidném místě Makarské riviéry, pak je toto ubytování maximálně vyhovující. Ubytování je sice bez možnosti snídaní nebo polopenze, ale komu by v 35°C chutnalo. Na večeři jsme si vždy zašli do restaurace procházkou při moři a nic nám opravdu po celou dobu nechybělo. Vyzkoušejte to taky.
René D. s přítelkyní

Menší pláže a klid nám pro ubytování s dětmi (3 a 5 roků) naprosto vyhovovalo. Na předešlé dovolené jsme poslouchali diskotéku každý večer do 2 hodin ráno a bylo to už neúnosné. Náhodou jsme našli tuto nabídku ubytování a byli jsme s manželem naprosto spokojení. Děkujeme.
Ivana J. s rodinou

Letos jsme hlavně ocenili klimatizovaný apartmán, neboť teplo bylo i v noci. Navštívili jsme tento apartmán již podruhé a opět jsme byli maximálně spokojeni. Těšíme se na další setkání.
Krupičkovi st.

nahoru